دفتر حقوقی ندا ماندکاری وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی عضو رسمی کانون وکلاء
آمادگی خود رابه مظور انجام کلیه خدمات تخصصی حقوقی، وکالت موثر و پیگیری مستمر در کلیه مراجع دادگستری و ارائه کلیه امور حقوقی از قبیل وکالت در امور خانواده/امور گمرکی/امورکیفری/وکالت در طلاق/وکالت در امور تجاری/وکالت در امور کیفری/وکالت در جعل علامت و سایر موارد اعلام مینماید.


مشاوره حقوقی تخصصی

دفتر حقوقی ندا ماندکاری آمادگی خود را نسبت به مشاوره در کلیه امور حقوقی به روشهای ذیل اعلام می کند..

1.مشاوره به صورت حضوری با تعیین وقت قبلی در محل دفتر وکالت
2.مشاوره تلفنی
3.مشاوره به صورت آنلاین


امور خانواده

امروزه دعاوی خانوادگی بخش عمده‌ای از پرونده‌های مطروحه در دادگستری را شامل می‌شود که با توجه به تنوع این‌گونه دعاوی و تخصصی بودن آن دفتر حقوقی ندا ماندکاری مبادرت به ارائه خدمات ذیل می‌نماید:
* طلاق توافقی
* طلاق از طرف زوج یا زوجه
* مطالبه مهریه
* مطالبه نفقه
* مطالبه اجرت‌المثل
* حضانت و ملاقات فرزند مشترک
* تمکین
* اصل نکاه و اصل طلاق
* اثبات نسبیت
* حکم رشد


دعاوی حقوقی و کیفری

از آنجاییکه حقوق کیفری که دعاوی مرتبط با آن مستقیماً با جان، مال، حیثیت و آبروی افراد سروکار دارد، چه زیان دیده و چه متهم جرم واقع شده، برای تامین منافع و جلوگیری از تضییع حقوق اساسی مارالذکر همواره به مشاوره و راهنمایی حقوقدانان متبحر نیازمند می باشد. در همین راستا دفترحقوقی ندا ماندکاری به منظور پذیرش و انجام کلیه پرونده های کیفری و حقوقی با همکاری جمعی از وکلای مجرب و با سابقه به شکل تخصصی و حرفه ای تمامی خدمات ضروری مراجعین محترم را در پرونده های کیفری منجمله قتل (اعم از عمدی وغیرعمدی)، کلاهبرداری، خیانت در امانت، انتقال مال غیر، جعل، جرائم ناشی از تخلفات رانندگی و ... از نخستین مراحل تهیه و تنظیم شکوائیه تا حصول نتیجه قطعی در مراجع ذیصلاح را عهده دار می باشد.


امور حسبی و موضوعات ارث

انسان هرچقدر طولانی درصحنه ی عالم زندگانی کندوبه هراندازه ای که به بقای خود امیدوارباشد عاقبت باید با دنیای فانی وداع نماید. مسئله ارث که اکثر علمای حقوق رابه خودمشغول نموده وهریک به ترتیبی آن رامرتب کرده است عبارت است ازدانستن این که دارایی وحقوق شخص باید بعدازفوت او به چه کسی برسد آیا ماترک اوباید به اشخاصی منتقل شودکه قانون معین می کند ویا به کسانی که خوداوانتخاب می نماید؟
برخی ازخدمات دفتر حقوقی ندا ماندکاری در این خصوص به شرح ذیل می باشد:
اخذ گواهي حصر وراثت ، تنظيم وصيت نامه عادي و رسمي ، مهر و موم و تحرير تركه متوفي ، تنظيم تقسيم نامه عادي و رسمي بين وراث ، دفاع از صحت و اصالت وصيت نامه عادي ، تقسيم و فروش اموال منقول وغيرمنقول متوفي موضوع اختلاف بين وراث ، نصب و عزل قيم و غيره .

امور املاک و اراضی

به منظور انجام کلیه دعاوی مرتبط با املاک و مستغلات دفتر حقوقی ندا ماندکاری وکیل پایه یک دادگستری با بکارگیری و استفاده از تجارت و دانش در حوزه اراضی و املاک با سوابق کاری و اجرایی موفق نسبت به مسائل، ضوابط، مقررات و راهکارهای عملیاتی ، سعی در ارائه انواع خدمات حقوقی و ثبتی منجمله تهیه، تدوین و تنظیم قراردادهای مورد نیاز در حوزه خرید، فروش، مشارکت، اجاره، احداث و ... داشته و همچنین پیگیری و طرح دعاوی مرتبط با امور ثبتی، ملکی، اراضی امور موقوفه، شهرداری، زمین شهری و اقدامات مربوط به تفکیک و افراز در مراجع ذیصلاح را به شکل تخصصی و حرفه ای عهده دار می باشد.

شرکت های تجاری

بمنظور ایجاد بستر حقوقی مناسب جهت فعالیت شرکت ها و موسسات و رفع مشکلات حقوقی آنان، دفتر حقوقی ندا ماندکاری خدمات متنوعی را در اختیار شرکت ها، بنگاه ها و کارآفرینان قرار می دهد که برخی از این خدمات عبارتند از:

* تنظیم قراردادها
* ثبت شرکت ها
* ثبت تغییرات و...

حقوق بانکی

طرح و دفاع از دعاوی مربوط به قراردادهای تسهیلاتی بانکها و موسسات مالی و اعتباری و اجرائیه های اسناد رهنی در مراجع قضایی و ثبتی .

همکاری با ما


باتوجه به گسترده بودن سطح خدمات و مسائل حقوقی مرتبط دراین قسمت تنها به ذکر بخشی از خدمات قابل ارائه پرداخته ایم
جهت ارائه خدمات بیشتر با ما در تماس باشید

تماس با ما